• Tisztelt Szülők, Iskolabarátok, Támogatók!

• Idén is dönthetünk személyi jövedelmadónk 2%-nak sorsáról.

Az elmúlt évekhez hasonlóan adományaikkal az iskolánk mellett működő szülői szövetséget segíthetik, mely az adó két százalékából befolyt összeggel elsődlegesen az iskolai oktató–nevelő munka segédeszközeinek fejlesztését támogatja.

Corvin Mátyás Alapiskola mellett működő Szlovákiai Magyar Szülők Szövetsége Alapszervezete
        a következő cím alatt gyűjti az adók 2%-át:

Združenie maďarských rodičov na Slovensku- Základná škola Mateja Korvína s vyučovacím jazykom maďarským – Kolárovo – Szlovákiai Magyar szülők szövetsége alapszervezete Corvin Mátyás alapiskola - Kolárovo, so sídlom: 946 03 Kolárovo, Školská 6, IČO: 356263560198.

A jövedelemadó 2%-nak felajanlásához szükséges útmutatót lejjebb, az információk dokumentumban, a második oldalon találják.

Kérjük Önöket, támogassák iskolánkat, az iskolánk mellett működő szülői szövetséget, hogy ezzel is tudjuk gyermekeink javát szolgálni.

BIZALMUKAT ÉS TÁMOGATÁSUKAT KÖSZÖNJÜK!

Dr. habil. Ing. István Szőköl, PhD., elnök

Szlovákiai Magyar Szülők Szövetsége Alapszervezete