• MEGHÍVÓ ISKOLÁNK ÜNNEPÉLYES TANÉVNYITÓJÁRA

• Tisztelt Szülők! Kedves Gyerekek!

2024. szeptember 2-án, hétfőn kerül sor iskolánk ünnepélyes tanévnyitójára az Adamis Anna Városi Művelődési Központban.

Program:

07:30-08:00 gyülekező az osztályokban

08:30 órától ünnepélyes tanévnyitó a kultúrházban

10:00 óráig osztályfőnöki órák az iskolában

10:00 órától szülői értekezlet lesz az elsős kisdiákok szülei számára

Kérjük, hogy iskolánk hagyományait megtartva a diákok ünnepi öltözetben (fehér blúz, illetve ing, fekete szoknya, illetve nadrág) jelenjenek meg. Javasoljuk, hogy a gyermekek az ünnepség előtt otthonukban még étkezzenek, innivalót viszont mindenképp hozzanak magukkal. Ezen a napon az iskolakonyha és az iskolai klub nem működik.

Sok erőt, kitartást, jó egészséget, sikerekben és örömökben gazdag új tanévet kívánunk mindenkinek!

• tel., fax: 035/ 7771361, 035/7771801

• Školská 6, 946 03 Kolárovo