• 2023. szeptember 4., hétfő - Ünnepélyes tanévkezdés

08.00 órától gyülekező az udvaron

08.30 Ünnepélyes tanévnyitó a kultúrházban

10.00-ig Osztályfőnöki órák az iskolában

Kérjük, hogy a tanulók ünnepi öltözetben (fehér blúz illetve ing, fekete alj illetve nadrág), innivalóval ellátva jelenjenek meg. Javasoljuk, hogy a gyermekek az ünnepség előtt otthonukban még étkezzenek. Ezen a napon az iskolakonyha és az iskolai klub nem működik.

Mindenkinek jó egészséget, sikerekben örömökben gazdag tanévet kívánunk!

• Közeleg az új tanév

• Ha apró lépésekkel is, de közeledik az iskolakezdés, pedig többen is úgy érezzük hogy még „csak most” kezdődött el a nyári szünet.

Az iskolások és szüleik hamarosan a tanszerek vásárlásával készülnek az új tanévre. Ha majd elérkezettnek látják az időt, akkor biztos jól jön egy kis segítség.

Az alábbiakban a felső tagozatosoknak javasolt füzetlistát közöljük. Az alsósoknál bevált szokás, hogy az osztályfőnökök által javasolt tanszereket vásárolják meg.

Kedves Szülők, diákok! A szünidő hátralevő részét töltsék/töltsétek hasznosan! Sok napsütést, jó pihenést kívánunk!